Ogłoszenia parafialne 22.11.2020 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmitowana), 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00.

Bóg zapłać za ofiary złożone w ramach składki inwestycyjnej. W Czyżówce zebrano 420 zł., co przeznaczone jest na utrzymanie kaplicy, a w Płokach wraz z kopertami z Czyżówki 3 600 zł. W grudniu składki inwestycyjnej nie będzie. Bóg zapłać członkom Rady Parafialnej za całoroczną pomoc w zbieraniu tych składek. To duże wsparcie, dlatego również prosimy o pomoc w przyszłym roku.

Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny. Z powodu trwającej pandemii nie będzie specjalnych kazań na roratach dla dzieci, bo jak wiemy ograniczona jest ilość osób w świątyniach. Z racji praktycznych Roraty w Czyżówce będą o godz. 15.30. Przepraszamy wszystkich, którzy zamówili intencje za tę zmianę.

Wtorek –     wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. praktyczny artykuł Jak przeżyć Mszę św. w telewizji.

Życzymy pięknej niedzieli w gronie najbliższych!