Ogłoszenia parafialne 22.05.2022 r. – VI niedziela wielkanocna

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00, a przez cały miesiąc maj o godz. 17.30 nabożeństwo majowe, w Czyżówce o godz. 17.00.

W ramach składki inwestycyjnej zebrano w Czyżówce 1 120 zł, w Płokach wraz z kopertami z Czyżówki 3 960 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Jednocześnie przypominamy, że składkę tę można wpłacać na nasze konto, którego numer znajduje się na naszej stronie internetowej. Część funduszy przeznaczyliśmy na koszenie traw.

Od poniedziałku do środy o godz. 17.30 „Dni Krzyżowe”, czyli nabożeństwo z modlitwami o urodzaje i za kraje głodujące, połączone z procesją do krzyży. W Czyżówce nabożeństwo z procesją w środę po Mszy św. o godz. 17.00. Klęski żywiołowe coraz częściej zdarzają się również w Polsce, dlatego tak bardzo potrzeba tej naszej modlitwy

Wtorek – wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych

Czwartek – wsp. Św. Filipa Nereusza, prezbitera.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi: „To nie Bóg zawinił, a zatem kto jest odpowiedzialny za zło w świecie”.