Ogłoszenia parafialne 22.03.2020 r. – IV niedziela Wielkiego Postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 i 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15,  o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Bóg zapłać także za ofiary składane do skarbonki przy ławce, a w Czyżówce do państwa Stachurskich, na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Od następnej niedzieli zmiana czasu. Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18.00. Kierując się ostrożnością jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Będzie tylko spowiedź 31.03 [wtorek]. Czas epidemii warto poddać refleksji, również religijnej. Odwołana jest też noc konfesjonałów u księży Salwatorianów.

W środę - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest także przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Z tyłu kościoła ulotki dotyczące Duchowej Adopcji, do której serdecznie zachęcamy.
W piątek – o godz. 16.15 Droga krzyżowa.
W sobotę – o godz. 16.30 adoracja o powstrzymanie epidemii

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jednocześnie informując, że w związku z epidemią wstrzymany został kolportaż parafialny Gościa Niedzielnego. Więcej szczegółów na www.e.gosc.pl.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia!