Ogłoszenia parafialne – 22.01.2023 r. – III Niedziela Zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach składki inwestycyjnej. Zebrano w Czyżówce 1 310 zł – na potrzeby kaplicy. Natomiast w Płokach (wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki) zebraliśmy 4 050 zł. Bóg zapłać.

Wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

Środa – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

Czwartek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Piątek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa

Sobota – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

We wtorek o godz. 18.00 na plebanii spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.