Ogłoszenia parafialne 22.01.2022 r. – III niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach składki inwestycyjnej. Zebrano w Czyżówce 1 170 zł. Natomiast w Płokach (wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki) zebraliśmy 3 820 zł. Bóg zapłać też za wpłaty na nasze konto bankowe. Przypominamy, że gromadzimy środki na remont elewacji naszego sanktuarium.

Poniedziałek  – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa o doktora Kościoła
Wtorek  – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
Środa – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
Piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

Spokojnej niedzieli!