Ogłoszenia parafialne 21.07.2019 r. – XVI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz.7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 nieszpory.Dziś zapowiadana składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Ofiary złożone przez kierowców za szczęśliwe przejechane kilometry częściowo będą przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom organizowaną przez MIVA POLSKA na zakup środków lokomocji.

Poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny,
Wtorek   święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,
Środa – wsp. św. Kingi,
Czwartek   święto św. Jakuba apostoła,
Piątek  – wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

27 i 28 lipca będziemy gościć Pielgrzymkę Góralską. Jednocześnie przypominamy i prosimy o zgłaszanie się na przyjęcie pielgrzymów z Suchej Beskidzkiej z 6 na 7 sierpnia.