Ogłoszenia parafialne – 20.11.2022 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o godz. 7.00.

Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej.

Udało się zakończyć kolejny etap naszego gruntownego remontu sanktuarium. Wyremontowano dzwonnicę i tylną część elewacji, gdzie znajduje się grób Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Koszt to 114 tys. zł. Dzięki Waszej ofiarności i kilku sponsorom zapłaciliśmy połowę. Resztę musimy uzbierać i jakoś zdobyć. Do zakończenia prac pozostał remont dolnej części wieży i dwóch bocznych ścian. Jak uda się zdobyć finanse, na wiosnę weźmiemy się za wieżę. Wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagają w tym dziele. Mamy nadzieję, że się uda.

Z racji dużych rodzinnych wydatków w grudniu składki inwestycyjnej nie będzie.

Poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

Wtorek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

Czwartek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.

Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny. Mając na uwadze umożliwienie udziału w Roratach dzieci z Czyżówki, wzorem lat ubiegłych będą one odprawiane również w kaplicy od poniedziałku do piątku o godz. 15.30.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.