Ogłoszenia parafialne 20.10.2019 r. XXIX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00, codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. O godz. 13.00 Msza św. z okazji 200-lecia istnienia szkoły w Płokach.

Tydzień temu w czasie „Dnia Papieskiego” zebraliśmy 1450 zł na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za wsparcie.

Dzisiaj składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Pieniądze można również wpłacać na nasze konto parafialne, którego numer jest na naszej stronie internetowej. Zbieramy na pokrycie kosztów remontu wieży. Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc.

Wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II

W przyszłą niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy. Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 17:00, nabożeństwa różańcowe o 16:30.

Przyjmujemy na wypominki. Tradycyjnie przy wypominkach rocznych wypominając dwie – trzy osoby ofiara jak na Mszę św.; przy wypominkach jednorazowych ofiara dowolna. Z tyłu kościoła są do zabrania kartki do wpisywania zmarłych.

W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym prosimy o uporządkowanie grobów naszych bliskich. Może warto zatroszczyć się też o groby zapomniane, gdzie nie ma już kto o nie dbać. A ze szczególną prośbą zwracamy się o pomoc w grabieniu liści na starym cmentarzu. Gdyby nie padało, spróbujemy zorganizować się w sobotę 26 października od godz. 9.00 – będzie to duża pomoc w uporządkowaniu tego cmentarza. Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc.

Duszpasterstwo Młodzieży - Dekanat Trzebinia oraz grupa Misericordi z parafii w Trzebini-Sierszy zaprasza na "Trzebiński Orszak Wszystkich Świętych".
27 października o godzinie 13:00 orszak wyruszy spod Parafii Św. Barbary w Krystynowie i przemaszeruje do Kościoła parafialnego w Sierszy. Do udziału zachęcamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych i ludzi starszych.

Radosnej niedzieli!