Ogłoszenia parafialne 20.09.2020 r. – XXV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane według porządku odpustowego o godz. 7.30, 11.00 i 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15.

Dzisiaj tradycyjna składka inwestycyjna, którą przeznaczamy na remont elewacji naszego sanktuarium. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto parafialne, którego numer znajdziemy na stronie internetowej.

Poniedziałek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
Środawspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera
Sobota o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ustania pandemii.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł: Boskie rysy, czyli jak naprawdę wyglądał Jezus Chrystus i czy musimy to widzieć?

Radosnej niedzieli!