Ogłoszenia parafialne 20.06.2021 r. – XII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.W tygodniu litania do NSPJ będzie odmawiana po Mszy św. w ramach wieczornego Apelu.

Dzisiaj składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Prosimy również o wpłaty na utrzymanie cmentarza. Składkę też można przekazywać na konto bankowe.
Bóg zapłać za zrozumienie i każde wsparcie.

Poniedziałek – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
Środa – Dzień Ojca, dlatego już dziś wszystkim tatom składamy serdeczne życzenia!
Czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
Piątek – Zakończenie Roku Szkolnego. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkolnym życzymy udanych wakacji, odpoczynku i radosnego powrotu.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” m.in. dodatek: Litania do św. Józefa z nowymi wezwaniami.

Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje płatne badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Badania szczególnie zalecane po przejściu COVID19. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym we wtorek, 22 czerwca na parkingu przy sanktuarium. Więcej na ulotkach z tyłu kościoła.

Radosnej niedzieli!