Ogłoszenia parafialne 20.03.2022 r. – III niedziela Wielkiego Postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, o godz. 16.15, nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Dzisiaj tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę, również składaną na nasze konto bankowe.

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, które można składać do skarbonki przy ławce, a w Czyżówce do państwa Stachurskich. Można jeszcze nabyć Baranka Wielkanocnego i w ten sposób wesprzeć dzieło pomocy Caritas.

Piątek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; przeżywamy ją jako Dzień Świętości Życia.

Z 8 na 9 kwietnia już po raz ósmy organizowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa pod hasłem „Weź swój Krzyż i mnie naśladuj”. O godz. 20.00 Msza św. w sanktuarium w Płokach. Po niej wyjście na szlak do Czernej. Powrót w to samo miejsce.

W przyszłą niedzielę zmiana czasu. Msz św. wieczorne będą o godz. 18.00. Gorzkie żale o godz. 17.15. Droga Krzyżowa o godz. 17.30.

Spokojnej niedzieli!