Ogłoszenia parafialne 2.08.2020 r. – XVIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – o godz. 17.00 nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją”. Zmiana tajemnic dla Róż przez czas wakacji indywidualnie.

Wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
Czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego
Sobota – wspomnienie św. Dominika, kapłana
Piątek – I piątek miesiąca –spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30 i Msza św. o 16.00, w Płokach spowiedź od godz. 17.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.

Radosnej niedzieli!