Ogłoszenia parafialne 2.06.2019 r. – VII Niedziela Wielkanocna

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o 7.00., Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 „Czuwanie z Maryją”, po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

W miesiącu czerwcu litanię do NSPJ będziemy odmawiać w ramach wieczornego Apelu.

W liturgii:

Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
Piątek – I piątek miesiąca – spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00, Msza św. o godz. 16.00, w Płokach spowiedź od godz. 17.00.
Sobota – wspomnienie św. Jadwigi, królowej. W tym dniu odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 8.30.
Od jutra w ramach wieczornego apelu modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która wypada w przyszłą niedzielę.
Od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego rozpoczynamy w Polsce Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa. Z tej też racji w przyszłą niedzielę zapraszamy małżonków na Mszę św. na godz. 11.00, w czasie której będziemy dziękować za wszystkich powołanych do sakramentu małżeństwa, a zgromadzone pary dokonają odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.