Ogłoszenia parafialne 2.02.2020 r. – Święto Ofiarowania Pańskiego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.00 „Czuwanie z Maryją” – po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż w Płokach, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Środa – wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy.
Czwartek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy.
Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00, Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 16.30. Chorych z Komunią św. odwiedzimy od godz. 8.15.

Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej do udziału w kolejnej już edycji nadmorskich wakacji w miejscowości Sianożęty, k. Kołobrzegu, w dniach od 31 lipca do 8 sierpnia. Będzie to wspaniała okazja do odpoczynku, a także pogłębienia relacji z Panem Bogiem. Koszt wyjazdu 1100 zł. Więcej informacji na stronie internetowej oraz w gablocie.

Polecamy czytanie prasy katolickiej.

Radosnej niedzieli!