Ogłoszenia parafialne 18.04.2021 r. – III Niedziela Wielkanocna

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmisja fb), 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15.

Dzisiaj przeżywamy w Kościele Niedzielę Biblijną. Postarajmy się sięgnąć do Pisma Świętego.

Dziś również składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Piątek – Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika.

W tym dniu o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie w kościele kandydatów, którzy już niebawem 12 maj br. przyjmą sakrament Bierzmowania.

Z powodu przywożenia odpadów do kontenera cmentarnego, od tego tygodnia kontener będzie znajdował się na terenie cmentarza, a cmentarz na noc będzie zamykany.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu niedzielnym ciekawy artykuł zatytułowany: W Biblii jest odpowiedź na wszystkie pytania.

Radosnej niedzieli!