Ogłoszenia parafialne 15.12.2019 r. – II niedziela adwentu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.30 Nieszpory. Przypominamy, że codziennie odprawiane są Roraty – w kaplicy o godz. 16.00, w sanktuarium o godz. 17.00, w sobotę o godz. 7.00.

W piątek nasz dzień modlitw za zmarłych. Ze względu na spowiedź w parafiach sąsiednich wyjątkowo nie będą odczytywane wypominki, tylko o 17:00 będzie Msza św. w ich intencji.

W sobotę 21 grudnia prosimy o przedświąteczne posprzątanie kościoła mieszkańców ulic Słoneczna, Pasieczna, Ks. Rapacza i Wiśniowa. Sprzątanie rozpoczniemy o godz. 9.00.

Bóg zapłać  za życzliwe przyjęcie panów roznoszących poświęcone opłatki i Bóg zapłać za ofiary. Przypominamy, że one związane są jak co roku z funduszem organistowskim. Jeśli ktoś chciałby jeszcze nabyć opłatki, to można to uczynić w zakrystii.

W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela Adwentu.

Już dziś informujemy że od 27 XII w Płokach i Czyżówce rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Program jest wywieszony z tyłu kościoła oraz zamieszczony na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w KIERMASZU OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH  organizowanym przez dzieci z naszej parafialnej scholi. Ozdoby świąteczne: kartki, stroiki, bombki, świeczniki zostały wykonane ręcznie przez dzieci, dlatego tym goręcej zachęcamy do docenienia ich trudu. Niech nasz udział w kiermaszu będzie wyrazem wdzięczności za piękny śpiew w czasie naszych liturgicznych spotkań w kościele.

Błogosławionej niedzieli!