Ogłoszenia parafialne 15.11.2020 – XXXIII niedziela zwykła

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmitowana), 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o godz. 7.00.

W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna. Ostatnia w tym roku. Bóg zapłać za wsparcie.  W grudniu składki nie będzie.

Jest to również IV Światowy Dzień Ubogich. Można to dzieło wesprzeć ofiarą do puszek przed kościołem.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. W sanktuarium na nabożeństwach może przebywać do 35 osób, w kaplicy w Czyżówce do 12. Pamiętajmy cały czas o maseczkach, dystansie i dezynfekcji.

Z racji, że nie wszyscy możemy gromadzić się na modlitwie w naszych świątyniach, zapraszamy do duchowej łączności w czasie transmisji Mszy św. na parafialnym profilu Facebook o godz. 11.00. Transmisja online

Wtorek – wspomnienie  św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
Środa – wspomnienie  bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,
Piątek – wspomnienie  św. Rafała Kalinowskiego, kapłana. To również nasz dzień modlitw za zmarłych. O godz. 16.30 wypominki, o godz. 17.00 Msza św. w intencji wypominanych.
Sobota  – wspomnienie Ofiarowania NMP,
Niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust w Parafii Lgota.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł  Waż słowa odpowiadający na pytanie, dlaczego wulgaryzmy stały się częścią debaty publicznej.

Radosnej niedzieli!