Ogłoszenia parafialne 14.03.2021 r. – IV niedziela Wielkiego Postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 i 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

Bóg zapłać za ofiary składane do skarbonki przy ławce, a w Czyżówce do państwa Stachurskich na kwiaty do Grobu Pańskiego. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

Od następnej niedzieli rozpoczniemy nasze Rekolekcje Wielkopostne, które będzie głosił o. Robert Wawrzeniecki.  Program jest wywieszony w gablotkach, jak również do zabrania z tyłu kościoła, oraz zamieszczony na naszej stronie internetowej.
W  czasie trwania rekolekcji Msze św. wieczorne (poniedziałek, wtorek, środa) będą o godz. 18.00. Osoby, które zamówiły Msze św. w tych dniach przepraszamy za zmianę.
Wtorek 23 marca – będzie dniem spowiedzi rekolekcyjnej (w formie ograniczonej). W tym dniu również odwiedziny chorych między godz. 13.00 a 15.00 – prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii. Do udziału w rekolekcjach zachęcamy szczególnie młodzież, która będzie miała jedno spotkanie – w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 Msza św. z kazaniem. Przypominamy jednocześnie, że spotkanie to jest obowiązkowe dla kandydatów do bierzmowania i stanowi niezbędną część programu przygotowania do przyjęcia tego sakramentu. Zwracamy się więc z prośbą do rodziców młodzieży z Czyżówki, aby wspólnymi siłami zorganizować dla nich dowóz, by mogli w tym spotkaniu uczestniczyć. Bóg zapłać. W środę na zakończenie rekolekcji na Mszach św. o godz. 8.00, 16.00 i 17.00 będzie zbierana składka na potrzeby tych rekolekcji.

Piątek - Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
Jest to również nasz dzień modlitw za zmarłych. O godz. 16.00 wypominki, godz. 16.30 Droga krzyżowa, o godz. 17.00 Msza  św.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu niedzielnym specjalny dodatek, magnez z podobizną św. Józefa.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli!