Ogłoszenia parafialne 12.04.2020r. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Msze św. o godz. 7.30, 11.00 (transmisja na fb), 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15.

W dalszym ciągu obowiązuje ograniczenie do 5 osób w kościele.

Przypominamy, że na czas trwania epidemii osoby, które nie mogą uczestniczyć we Mszy świętej niedzielnej, będące w stanie łaski uświęcającej, mogą przyjąć Komunię świętą w każdą niedzielę, w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00.

Dziś dzień modlitw o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 Różaniec z prośbami nadsyłanymi do skrzynki intencji znajdującej się na stronie sanktuarium, o godz. 18.00 Msza św. o rychłą beatyfikację.

Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. jak w niedzielę.

Piątek – Z racji uroczystego charakteru Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

To również nasz dzień modlitw za zmarłych, o godz. 17.30 wypominki, o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych wypominanych.

Niedziela Święto Miłosierdzia Bożego. Dlatego zamiast kazania po każdej Mszy św. uczczenie obrazu Jezusa Miłosiernego i modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia.

W czasie trwania epidemii nie będzie godzinek i nieszporów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie, prowadzenie jak również zakupiły ozdoby w czasie tegorocznego parafialnego kiermaszu wielkanocnego. Szczególne podziękowanie dla społeczności sklepu U SIÓSTR, udostępnienie stoiska i życzliwość przy jego prowadzeniu. Jesteśmy dumni, że przy zaangażowaniu tak wielu spośród nas udało się zebrać kwotę 1 000 zł., którą przekażemy na materiały ochronne dla Powiatowego Szpitala w Chrzanowie.