Ogłoszenia parafialne 11.08.2019 r. – XIX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, o godz. 17.30 nieszpory.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Jednocześnie przypominamy, że można ją wpłacać na nasze konto bankowe, którego numer znajdziemy na naszej stronie internetowej. Przy okazji tej składki można też wpłacać coroczną opłatę na utrzymanie cmentarza.

Poniedziałek – dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 różaniec św., a po nim Msza św. w tej intencji. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki w kaplicy bocznej albo przesłać poprzez „skrzynkę intencji” zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.

Wtorek – święto NMP Kalwaryjskiej.

Środa – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

Czwartek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę – nie będzie natomiast godzinek i nieszporów. Na znak wdzięczności wobec Pana Boga – dawcy życia i wszelkiego pożywienia – na wszystkich Mszach św. święcenie kwiatów i ziół.

Piątek – to dzień modlitw za zmarłych – o godz. 17.30 wypominki i koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych wypominanych.
Sobota  – święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.