Ogłoszenia parafialne 11.04.2021 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Msze św. odprawiane są o godz. 7.30, 11.00 (transmitowana przez internet) i 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15.

Dziś obchodzimy ustanowione przez Jana Pawła II Święto Bożego Miłosierdzia. Warto podkreślić, że obraz Chrystusa Miłosiernego w naszym Sanktuarium, przed którym będziemy się modlić, namalował Adolf Hyła, ten sam który jest autorem najsłynniejszego takiego obrazu na świecie z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Zamiast kazania po każdej Mszy św. uczcimy obraz Jezusa Miłosiernego, odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Poniedziałek – Dzień modlitw o rychłą beatyfikację sł. Bożego ks. Michała Rapacza, o godz. 17.30 Różaniec z intencjami, o godz. 18.00 Msza św.
Piątek – Dzień modlitw za zmarłych wypominanych, o godz. 17.30 wypominki, o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych.

Bóg zapłać za ofiary składane w tym trudnym czasie na utrzymanie naszego sanktuarium. Przypominamy równocześnie, że można je składać również na nasze konto bankowe, którego numer znajduje się na stronie internetowej parafii. Tam także można znaleźć ogłoszenia i intencje mszalne.

W przyszłą niedzielę nasza składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Znowu ktoś przywiózł do kontenera na cmentarzu części samochodowe; zostało zrobione zgłoszenie na policję.

Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego. W środku dodatek, akt osobistego poświęcenia się NSPJ.

Bożej Miłości na każdy dzień nowego tygodnia!