Ogłoszenia parafialne 10.05.2020r. – V Niedziela Wielkanocna

Msze św. odprawiamy o godz. 7.30, 11.00 (transmitowana), 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 (wtorek po Mszy św.)

Wtorek  – 12 maja obchodzić będziemy 74 rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. W naszym sanktuarium uroczystości rocznicowe połączone z modlitwami o jego rychłą beatyfikacje. Z powodu trwającej epidemii i braku możliwości pielgrzymowania, zapraszamy do udziału w tych uroczystościach poprzez transmisje internetową na naszym fb. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00, po niej modlitwy przy grobie Sługi Bożego, a na zakończenie możliwość obejrzenia inscenizacji jego śmierci. Uroczystościom rocznicowym przewodniczył będzie ks. Piotr Iwanek, proboszcz parafii św. Wojciecha BM w  Krzeczowie.
Środa – Wspomnienie NMP z Fatimy
Czwartek– Święto św. Macieja Apostoła
Piątek – Nasz dzień modlitw za zmarłych. O godz. 17.00 wypominki, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe. O godz. 18.00 Msza św. za zmarłych wypominanych.
Sobota – Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

Dziękujemy Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej za dar maseczek, które powstały w ramach akcji duszpasterskiej szycia maseczek z koszulek ŚDM. Są one dostępne z tyłu kościoła.

Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego Sanktuarium.