Ogłoszenia parafialne 10.03.2019 – I niedziela Wielkiego Postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.15 pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii Krzyża św.

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek – dzień modlitw o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 16.30 różaniec z intencjami, a o godz. 17.00 Msza św.
Piątek – dzień modlitw za zmarłych. O godz. 16.00 wypominki, o godz. 16.30 Droga Krzyżowa, o godz. 17.00 Msza św. za zmarłych wypominanych.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Gromadzimy środki na remonty związane z wieżą kościoła.

Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej do udziału w parafialnym wyjeździe wakacyjnym nad polskie morze w dniach od 10 do 18 sierpnia do miejscowości Sianożęty k. Kołobrzegu. Będzie to wspaniała okazja do odpoczynku, a także pogłębienia relacji z Panem Bogiem. Koszt wyjazdu 1000 zł. Więcej informacji na stronie internetowej parafii oraz w gablocie. Zapisy do 15 marca.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi o sensie umartwienia i pokuty.

Parafianom i Gościom życzymy owocnego przeżywania Wielkiego Postu!