Ogłoszenia parafialne 06.02.2022 r. – V niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki.

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmisja), 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.00 Czuwanie z Maryją, po nabożeństwie  zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Czwartek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

Sobota – Dzień modlitw o rychłą beatyfikację sługi Bożego ks. Michała Rapacza o godz. 16.30 Różaniec z intencjami nadesłanymi do naszego Sanktuarium, o godz. 17.00 Msza św.

Serdeczne podziękowanie kierujemy w stronę wszystkich osób, które pomogły usunąć dekorację świąteczną.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł na temat roli rodziców chrzestnych.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: śp. Zofię Kocot i śp. Marcina Cupiała.

Polecajmy ich dusze miłosierdziu Bożemu: „Dobry Jezu, a nasz Panie…”.

Radosnej niedzieli!