Ogłoszenia parafialne 13.09.2020 r. – XIV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane według porządku odpustowego o godz. 7.30, 9.30, 11.30, 15.00 i 18.00, w Czyżówce o godz. 16.00.

O 21.00 Apel Jasnogórski i zasłonięcie obrazu. Po nim pokaz ogni sztucznych wieńczących tegoroczne uroczystości odpustowe.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna, którą  przeznaczamy na remont elewacji naszego sanktuarium. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – przez najbliższe miesiące – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Jednocześnie przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto parafialne, którego numer znajdziemy na stronie internetowej.

Poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
Wtorek wspomnienie NMP Bolesnej,
Środawspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa,
Piątekświęto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. To również nasz dzień modlitw za zmarłych, o godz. 17.30 wypominki, po nich Msza św. W tym dniu zapraszamy również wszystkich kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 18.00.