Ogłoszenia duszpasterskie 17.06.2018 r. – XI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w niedzielę o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

Dzisiaj składka inwestycyjna. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

Środa – Spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.00 na plebani.

Czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

Piątek – Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msze św. w intencji grona pedagogicznego i dzieci kończących rok: w Płokach o godz. 9.00, w Czyżówce o godz. 8.15. Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji razem z Panem Bogiem, a nauczycielom odpoczynku i nabrania sił do wyzwań nowego roku szkolnego.

Sobota – Dzień Ojca. "Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli" – powiedział angielski poeta George Herbert. Wszystkim ojcom składamy najserdeczniejsze życzenia oraz dziękujemy za opiekę, troskę i naukę.

Niedziela – – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Kandydaci do bierzmowania, którzy nie pojawili się na wtorkowym spotkaniu zobowiązani są do skontaktowania z ks. Krzysztofem w celu ustalenia uzupełnienia zaległości.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj między innymi: O miejscu, które warto zobaczyć, aby nacieszyć oko i ducha. Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Świętej Górze koło Gostynia to obowiązkowy punkt na wakacyjnej mapie.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.