Ogłoszenia duszpasterskie 9.09.2018 r. – XXIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane według porządku odpustowego o godz. 7.30, 9.30, 11.30, 15.00 i 18.00, w Czyżówce o godz. 16.00.

Godzinki o 7.00 a o 21.00 Apel Jasnogórski i zasłonięcie obrazu. Po nim pokaz ogni sztucznych wieńczących tegoroczne uroczystości odpustowe.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna, którą  przeznaczymy na remont wieży. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – przez najbliższe miesiące – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Jednocześnie przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto parafialne, którego numer znajdziemy na stronie internetowej.

Środa – dzień modlitw o rychłą beatyfikację sł. Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 różaniec z intencjami, a po nim Msza św.

Czwartek  – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

Piątek  – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

Niedziela – uroczystości odpustowe w Psarach – suma o godz. 11.00.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. „Gość Niedzielny” obchodzi jubileusz – 95. lat istnienia. Powstał nowy dział: „Cztery strony kobiety”, o zdrowiu, domu, wychowaniu dzieci, a także sprawdzone porady i przepisy kulinarne

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej