Ogłoszenia duszpasterskie 8.07.2018 r. – XIV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, o godz. 17.30 nieszpory.

Za tydzień składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Jednocześnie przypominamy, że można ją wpłacać na nasze konto bankowe, którego numer znajdziemy na naszej stronie internetowej. Przy okazji tej składki można już wpłacać coroczną opłatę na utrzymanie cmentarza.

Środa – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Czwartek  – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. Jest to zarazem dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Różaniec św. o godz. 17.30, a po nim Msza św. w tej intencji. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki w kaplicy bocznej albo przesłać poprzez „skrzynkę intencji” zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.

Piątek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym”

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.