Ogłoszenia duszpasterskie 8.04.2018 r. – Niedziela Bożego Miłosierdzia

Dziś obchodzimy ustanowione przez Jana Pawła II Święto Bożego Miłosierdzia. Warto podkreślić, że obraz Chrystusa Miłosiernego w naszym Sanktuarium, przed którym będziemy się modlić, namalował Adolf  Hyła, ten sam który jest autorem najsłynniejszego takiego obrazu na świecie z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00 a o godz. 17.00. w ramach naszej nowenny jubileuszowej, jako dziękczynienie w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę „Czuwanie z Maryją i Msza Św. wieczorna w czasie, której  będziemy się modlić za Naszą Ojczyznę. Po czuwaniu zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy Św. o godz. 9.15

Poniedziałek – Uroczystość  Zwiastowania Pańskiego. To Również Dzień Świętości Życia.

Czwartek – nasz comiesięczny dzień modlitw o rychłą beatyfikacje Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza o 17.30 różaniec z intencjami o 18.00 Msza Św.

Próby dla dzieci przygotowujących się do I  Komunii Św. w poniedziałek i czwartek o godz. 16.00 w kościele (Płoki)

W przyszłą  niedzielę  nasza składka inwestycyjna. Można też ją wpłacać na nasze konto bankowe, którego nr jest podany na naszej stronie internetowej. Bóg zapłać.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi

„Jezu ufam Tobie” Te trzy słowa są kluczem do Bożego Miłosierdzia. Co dokładnie oznaczają i jak je wprowadzać do naszego życia.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej