Ogłoszenia duszpasterskie 7.08.2021 r. – XIX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. godzinki o godz. 7.00.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna. Kończymy powoli spłacać dotychczasowy remont elewacji. Okres pandemii trochę pokrzyżował nam plany, ale mamy nadzieję na powrót do normalności.

Poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
Wtorek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
Środa – wspomnienie św. Klary, dziewicy
Czwartek – dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 różaniec św., a po nim Msza św. w tej intencji. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki przed obrazem Sługi Bożego albo przesłać poprzez skrzynkę intencji zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.
Piątek– święto NMP Kalwaryjskiej
Sobota – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika
Niedziela uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na znak wdzięczności wobec Pana Boga – dawcy życia i wszelkiego pożywienia – na wszystkich Mszach św. święcenie kwiatów i ziół.

Radosnej niedzieli!