Ogłoszenia duszpasterskie 6.01.2019 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Dziś na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Zgodnie z polskim zwyczajem kredą znaczymy drzwi naszych domów wypisując trzy litery K M B oraz obecny rok. Litery te są skrótem od słów „Chrystus dom błogosławi”.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 16.00 „Czuwanie z Maryją” po nim zmiana tajemnic dla Róż. W Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek o godz. 17.30 w kościele.

W sobotę dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Różaniec św. o godz. 16.30, a po nim Msza św. w tej intencji.

W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego, które kończy cykl obchodów skupionych wokół tajemnicy Wcielenia, czyli wspomnienia początków naszego zbawienia.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.