Ogłoszenia duszpasterskie 4.11.2018 – XXXI Niedziela Zwykła

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o godz. 7.00, a dziś o godz. 16.00 „Czuwanie z Maryją” po którym zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Piątek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
Sobota – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
Niedziela Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę – setna rocznica powrotu Polski na mapy Europy i Świata. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny i w walce o jej niepodległość. Zapraszamy do naszego Sanktuarium na uroczystą Mszę św. o godz. 11.00 w intencji naszej Ojczyzny. Prosimy jednocześnie o wywieszenie w tym dniu flagi państwowej, jako znaku naszej tożsamości narodowej i historycznej.

Z tej też okazji Publiczna SP w Czyżówce zaprasza na uroczystą „Wieczornicę”, która odbędzie się 8 listopada o g. 17:00 w budynku szkoły.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św.  są dostępne na naszej stronie internetowej.