Ogłoszenia duszpasterskie 4.04.2021r. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Msze św. o godz. 7.00 (z procesją rezurekcyjną – transmisja), 11.00 (transmisja), 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15.

Przypominamy, że w związku z panującą epidemią obowiązuje ograniczenie do 30 osób w kościele.

Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. w porządku niedzielnym. Składka w tym dniu na UPJP II w Krakowie.
Piątek – Z racji uroczystego charakteru Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Niedziela Święto Miłosierdzia Bożego. Dlatego zamiast kazania po każdej Mszy św. uczczenie obrazu Jezusa Miłosiernego i modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia.

Drodzy Parafianie i Goście!

Na święta Zmartwychwstania Chrystusa Pana
składamy najserdeczniejsze życzenia:
obfitości łask Bożych, zdrowia,
radości,
wytrwałości w codziennym zmaganiu się z przeciwnościami losu,
poczucia siły, pokoju i bezpieczeństwa,
wiary, która otwiera  zamknięte drzwi,
serca zdolnego kochać mimo trudności,
oraz nadziei w ostateczne zwycięstwo”.

Duszpasterze 🙂