Ogłoszenia duszpasterskie 4.03.2018 r. – III niedziela wielkiego postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 Godzinki, a o godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z ucałowaniem relikwii Krzyża św. Wieczorem kolejny dzień jubileuszowej nowenny jako dziękczynienie w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasza Ojczyznę. Modlimy się w jej intencji na Gorzkich Żalach i wieczornej Mszy św. Po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic dla Róż w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, które można składać do skarbonki przy ławce, a w Czyżówce do pani Prasakowej.

Piątek – Droga Krzyżówa o tradycyjnej godzinie czyli 16.15.

Jak co roku zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową na wzór ekstremalnej

23 marca 2018 r. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00 w Płokach. Dla chętnych wyjście z Trzebini – Kościół św. Piotra i Pawła o godz. 18.00. Trasa drogi krzyżowej prowadzi z Płok do Czernej i z powrotem. Chętni do lat 15 tylko pod nadzorem opiekuna.

Za dwa tygodnie 18 marca w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświęcenie książeczek do modlitwy dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi: O świeckich zakonnikach zwanych tercjarzami. Skąd się wzięli, kim są oraz kto może wstąpić do trzeciego zakonu?

Można zabrać gazetkę Chit z której dowiemy się między innymi o nowej polskiej błogosławionej Hannie Chrzanowskiej.

Zapraszamy na spektakl na podstawie sztuki Romana Brandstaettera dzisiaj do Sali Sokoła w Trzebini na godzinę 14.30. Jedną z głównych ról gra nasz parafianin.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.