Ogłoszenia duszpasterskie 31.07.2022 r. – XVIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00.

Poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

Piątek - pierwszy piątek miesiąca – spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30 i Msza św. o godz. 16.00, w Płokach spowiedź od godz. 17.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.

Sobota – święto Przemienienia Pańskiego i zarazem pierwsza sobota miesiąca – po rannej Mszy św. litania do Matki Bożej i modlitwa za rodziców oczekujących potomstwa.

Niedziela - Z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na nasze „Czuwanie z Maryją”. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

W sobotę tradycyjnie przybędzie do nas Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę z Suchej Beskidzkiej. Pielgrzymi przyjdą około godz. 18.00. Gdy zadzwonią dzwony na powitanie, prosimy o przyjście tych, którzy zgłosili gotowość przyjęcia pielgrzymów, aby zaprowadzić ich na nocleg. Bóg zapłać za waszą gościnność i włączenie się w trudy i łaski pielgrzymowania. Można jeszcze zgłaszać możliwość noclegów.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.