Ogłoszenia duszpasterskie 30.12.2018 r. – święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, o godz. 16;30 nieszpory.

Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie naszych „kolędników misyjnych”. Uzbierali sumę 2 270 zł, które zostały przekazane na rzecz dzieci z Burundi i Rwandy. Pragniemy serdecznie podziękować młodzieży za przygotowanie tego „kolędowania” i koordynowanie jego przebiegu. Natomiast na Fundusz Ochrony Życia SOS zebraliśmy na pasterkach 1 170zł. Bóg zapłać za ofiarność.

Poniedziałek – wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Jest to ostatni dzień Roku 2018. O godz. 16.30 nieszpory, w czasie których podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy za grzechy w tym czasie popełnione. Na Mszy św. o godz. 17.00 podsumowanie roku 2018.

WtorekUroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, pierwszy dzień Nowego Roku. Porządek Mszy św. niedzielny. Nie będzie godzinek i nieszporów.

Środa – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

Piątek –  Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00. Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 16.00. Odwiedziny chorych od godz. 8.30
Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) –Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Jest to również dzień modlitw za misje. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na ten cel. Z racji I niedzieli miesiąca zapraszamy na nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją” o godz. 16.00. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9,15.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.