Ogłoszenia duszpasterskie 29.07.2018 r. – XVII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a nieszpory o godz. 17.30.

Wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana.

Środa – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek – I piątek miesiąca – spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30 i Msza św. o godz. 16.00, w Płokach spowiedź od godz. 17.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.

Sobota – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

I sobota miesiąca – po rannej Mszy św. litania do Matki Bożej i modlitwa za rodziców oczekujących potomstwa.

Niedziela – z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na nasze „Czuwanie z Maryją”. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Jest to również nasz kolejny dzień Nowenny przed Jubileuszem 100-lecia odzyskania niepodległości. W intencji Ojczyzny będziemy się modlić na czuwaniu i na Mszy św. wieczornej.

Przypominamy i prosimy o zgłaszanie się na przyjęcie pielgrzymów z Suchej Beskidzkiej z 6 na 7 sierpnia.

Już po raz czwarty z naszego dekanatu wyruszy grupa pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymka trwa od 7 do 11 sierpnia. Zapisy odbędą się od 1do 6 sierpnia przy parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini. Serdecznie zachęcamy do duchowego i fizycznego wysiłku. Szczegóły na plakacie.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” m. in.: o udziale osób duchownych w powstaniu warszawskim i 25 lat konkordatu.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.