Ogłoszenia duszpasterskie 26.11.2017 r.

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00, nieszpory o godz. 16.30. W Lgocie uroczystości odpustowe.

Bóg zapłać za ofiary złożone w ramach składki inwestycyjnej. W Czyżówce zebrano 1030 zł, co przeznaczone jest na utrzymanie kaplicy, a w Płokach wraz z kopertami z Czyżówki 5150 zł. Przypominamy,  że zbieramy na opłacenie remontu wieży, jeden segment jest już zrobiony, od wiosny kolejne. W związku z tymi kosztami trwa też zbiórka po domach w Płokach i Czyżówce

Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny. Mając na uwadze umożliwienie udziału w Roratach dzieci z Czyżówki, wzorem lat ubiegłych będą one odprawiane również w kaplicy od poniedziałku do piątku o godz. 16.00.

Środa - spotkanie ministrantów lektorów oraz kandydatów na ministranta po wieczornej Mszy św.

Czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła.

Piątek I piątek miesiąca. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00 i Msza św. o godz. 16.00, a w Płokach od godz. 16.00. Odwiedziny chorych od godz. 8.30. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czasie Mszy św. w Czyżówce o godz. 16.00 i w Płokach o godz. 17.00.

Sobota – I sobota miesiąca, po rannej Mszy św. Litania do Matki Bożej i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.

Niedziela – O 16.00 nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją”, po nim zmiana tajemnic dla Róż. W Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15. W tym dniu również uroczystości odpustowe w Trzebini-Krystynowie. Suma odpustowa o godz. 12.00.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi: o tym, że zdrowy wstyd jest człowiekowi bardzo potrzebny oraz o Birmie i Bangladeszu, które odwiedzi papież Franciszek

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.