Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018 r. – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00, nieszpory o godz. 16.30. W Lgocie odpust.

Bóg zapłać za ofiary złożone w ramach składki inwestycyjnej. W Czyżówce zebrano 1 130 zł., co przeznaczone jest na utrzymanie kaplicy, a w Płokach wraz z kopertami z Czyżówki 4 060 zł. Przypominamy, że zbieramy na opłacenie remontu wieży. Zapłaciliśmy już 60 000 zł.

Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny. Mając na uwadze umożliwienie udziału w Roratach dzieci z Czyżówki, wzorem lat ubiegłych będą one odprawiane również w kaplicy od poniedziałku do piątku o godz. 16.00.

Piątek – święto św. Andrzeja Apostoła.

Sobota – I sobota miesiąca, po rannej Mszy św. Litania do Matki Bożej i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.

Niedziela – o godz. 16.00 nasze tradycyjne ”Czuwanie z Maryją”, po nim zmiana tajemnic dla Róż. W Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15. W tym dniu również uroczystości odpustowe w Trzebinii - Krystynowie. Suma odpustowa o godz. 11:30.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy  miłej niedzieli.