Ogłoszenia duszpasterskie 22.07.2018 r. – XVI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, o godz. 17.30 nieszpory.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach składki inwestycyjnej. W Czyżówce zebrano 1060 zł., a w Płokach wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki zebrano 3140 zł.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Ofiara złożona przez kierowców za szczęśliwie przejechane kilometry będzie w części przeznaczona na pomoc polskim misjonarzom organizowaną przez MIVA POLSKA na zakup środków lokomocji.

28 lipca (sobota) będziemy gościć góralską pielgrzymkę na Jasną Górę.

Jednocześnie przypominamy i prosimy o zgłaszanie się na przyjęcie pielgrzymów z Suchej Beskidzkiej z 6 na 7 sierpnia.

Poniedziałek – święto św. Brygidy, męczennicy, patronki Europy

Wtorek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

Środa – święto św. Jakuba Apostoła

Czwartek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.