Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.2022 r. – XXI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00.

Dziś z racji trzeciej niedzieli miesiąca tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę, która będzie przeznaczona na remonty. Bóg zapłać również za doroczne ofiary na utrzymanie cmentarza.

Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

Środa – święto św. Bartłomieja, Apostoła.

Piątek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

Sobota – wspomnienie św. Moniki

Niedziela – odpust w parafii Trzebinia – Siersza. Msza św. odpustowa o godz. 11.30.

Zbliżają się nasze uroczystości odpustowe. Szczegóły są na plakatach, a także na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy również na przedodpustowe spotkanie Radę Parafialną, przedstawicieli Straży Pożarnej, Kół Gospodyń, które odbędzie się w poniedziałek 29 sierpnia o godz. 19.00 na plebanii.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.