Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021 r. – I niedziela Wielkiego Postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmisja fb), 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.15 pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i uczczeniem relikwii Krzyża św. Można już wesprzeć dzieło pomocy Caritas kupując Baranka Wielkanocnego. Cena minimum 6 zł.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie. Ale również z racji trzeciej niedzieli składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – święto Katedry św. Piotra, apostoła

I jeszcze jedna dość nieprzyjemna informacja. Do cmentarnego kontenera ktoś wrzucił prawie pół samochodu. Jest to nieprawdopodobny tupet. Gdyby ktoś wiedział kto to zrobił, prosimy zgłosić, dyskrecja zapewniona. Pamiętajmy, że to my musimy za to zapłacić. Zdjęcia można zobaczyć w gablocie przed kościołem.