Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2018 r. – III niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.30 nieszpory.

Z okazji ich święta życzymy wszystkim Babciom zdrowia i wielu łask Bożych.

W poniedziałek Dzień Dziadka, którym również składamy serdeczne życzenia.

Dzisiaj również nasza składka inwestycyjna. Przypominamy że gromadzimy środki na remont wieży, który kontynuować będziemy od wiosny. Bóg zapłać za pomoc. Wpłaty można też przekazywać na nasze konto bankowe. Nie ukrywamy że pojawia się coraz więcej wpłat.

Środa – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

Piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

W przyszłą niedzielę będziemy gościć księży z Sanktuarium św. Jana Pawła II, którzy wygłoszą do nas Słowo Boże. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na pomoc w rozwoju sanktuarium Św. Jana Pawła II.

W tym tygodniu spotkania młodzieży przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Odbędą się one w środę 24 stycznia: w Czyżówce na Mszy św. o godz. 16.00, w Płokach o godz. 17.00.

Spotkanie z rodzicami dzieci wyjeżdżających na ferie zimowe do Sidziny Górnej dzisiaj o godz. 12.00 na plebanii.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi: arcybiskup Tadeusz Wojda z Białegostoku przekonuje – nie ma wątpliwości, że ostoją chrześcijaństwa w Europie jest Polska.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.