Ogłoszenia duszpasterskie 20.08.2017 r. – XX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 nieszpory.

Dziś z racji trzeciej niedzieli miesiąca tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę, która będzie przeznaczona na remont wieży kościoła. Bóg zapłać również za doroczne ofiary na utrzymanie cmentarza.

Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

Czwartek – święto św. Bartłomieja, Apostoła.

Sobota – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

Niedziela – odpust w parafii Trzebinia – Siersza. Msza św. odpustowa o godz. 11.30.

Zbliżają się nasze uroczystości odpustowe. Szczegóły są na plakatach, a także na naszej stronie internetowej.

W związku z odpustem nastąpią pewne zmiany, na które chcemy już dzisiaj zwrócić uwagę. Nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją” odbędzie się nie w pierwszą niedzielę września, ale w odpustową uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - 8 września. Zmiana tajemnic dla Róż odbędzie się 3 września, w Czyżówce o godz. 15.00, a w Płokach po Nieszporach o godz. 17.30. W ramach zmianki różańcowej krótkie spotkanie Róż Różańcowych.

Zapraszamy również na przedodpustowe spotkanie Radę Parafialną, przedstawicieli Straży Pożarnej, Kół Gospodyń, które odbędzie się w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 19.00 na plebanii.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.