Ogłoszenia duszpasterskie 19.08.2018 r. – XX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 nieszpory.

Dziś z racji trzeciej niedzieli miesiąca tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę, która będzie przeznaczona na remont wieży kościoła. Bóg zapłać również za doroczne ofiary na utrzymanie cmentarza.

Poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda opata i doktora Kościoła.

Wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża.

Środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

Piątek – święto św. Bartłomieja, Apostoła.

Niedziela – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

Odpust w parafii Trzebinia – Siersza. Msza św. odpustowa o godz. 11.30.

Zbliżają się nasze uroczystości odpustowe. Szczegóły są na plakatach, a także na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy na przedodpustowe spotkanie Radę Parafialną, przedstawicieli Straży Pożarnej, Kół Gospodyń, które odbędzie się w poniedziałek 27 sierpnia o godz. 19.00 na plebanii.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.