Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2018 r. – I niedziela wielkiego postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 Godzinki, a o godz. 16.15 pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii Krzyża św. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce o godz. 15.00.

W piątek – Św. Katedry św. Piotra Apostoła, o godz. 16.15 Droga Krzyżowa.

Dzisiaj nasza składka inwestycyjna, którą wyjątkowo chcemy przeznaczyć na opłacenie rachunku za prąd w kościele, który wynosi 5150zł.

Można już składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego – w Płokach do skarbonki przy ławce, w Czyżówce do pani Prasakowej. Bóg zapłać. Można również nabywać baranka wielkanocnego i w ten sposób złożyć jałmużnę postną na dzieła Caritas – cena baranka minimum 6 zł.

Jutro, 19 lutego, Schola z naszej parafii wyrusza na ferie zimowe do Sidziny Górnej koło Spytkowic. Zbiórka o godz. 8.00 na parkingu przed plebanią, wyjazd o godz. 8.15. A 22 lutego, w czwartek, przedstawiciele naszej parafii udają się na nocną adorację do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Wyjazd spod naszego Sanktuarium z przystankiem w Czyżówce o godz. 20.00. Powrót około godz. 1.00 Bilet to koszt 15 zł. Są jeszcze miejsca, zachęcamy do udziału.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi: wielkopostny cykl poświęcony spowiedzi oraz o fenomenie rodziny, która wiele może dzięki miłości wzajemnej.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.