Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018 XXXIII Niedziela Zwykła

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o godz. 7.00, nieszpory o godz. 16.30

W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna. Ostatnia w tym roku. Przeznaczona w całości na nasz remont. Bóg zapłać za wsparcie.  W grudniu składki nie będzie.

Jest to również II światowy Dzień Ubogich. Można to dzieło wesprzeć ofiarą do puszek przed kościołem.

Poniedziałek – wspomnienie  bł. Salomei,  zakonnicy.
Wtorek – wspomnienie  św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
Środa  – wspomnienie Ofiarowania NMP.
Czwartek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
Sobota – wspomnienie męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Jego Towarzyszy.
Niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust w Parafii Lgota – suma odpustowa o godz. 11.00.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli.