Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2017 r. – XXIV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 nieszpory.

Jeszcze raz wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać za pomoc i udział w naszych uroczystościach odpustowych. Radzie Parafialnej, Kole Emerytów, Sołtysom Płok i Czyżówki, strażakom, Kołom Gospodyń, osobom w sklepiku, ubierającym kwiatami, Pani Organistce, Pani Gospodyni, Panu Kościelnemu, Służbie Liturgicznej, naszej scholi, księdzu Wikariuszowi i wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu naszego odpustu.
Raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj tradycyjna składka inwestycyjna, która przeznaczona jest na remont wieży. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – przez najbliższe miesiące – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto bankowe, którego numer znajduje się na stronie internetowej.

Dziś – uroczystości odpustowe w Psarach – suma o godz. 11.00
Poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika
Środa – wspomnienie świętych męczenników koreańskich.
Czwartek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
Piątek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy.
Sobota – wspomnienie św. Ojca Pio, zakonnika.

Na sanktuaryjnym profilu na Facebooku zamieszczone są zdjęcia z remontu wieży, uroczystości odpustowych oraz film z pokazu ogni sztucznych, które zakończyły tegoroczne świętowanie.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.