Ogłoszenia duszpasterskie 16.09.2018 – XXIV Niedziela Zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 nieszpory.

Dzisiaj tradycyjna składka inwestycyjna, która przeznaczona jest na remont wieży. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – przez najbliższe miesiące – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto bankowe, którego numer znajduje się na stronie internetowej.

Wtorek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
Czwartek – wspomnienie świętych męczenników koreańskich.
Piątek– święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
Jest to również nasz dzień modlitw za zmarłych, o g. 17:30 wypominki, a po nich Msza św. w intencji wypominanych.
Sobota – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy.

Pragniemy podziękować Panom, którzy pomagali przy załadowaniu i wywozie gruzu z cmentarza obok i obok dzwonów.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.