Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.2021 r. – XX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00.

Dziś z racji trzeciej niedzieli miesiąca tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę, którą przeznaczymy na spłatę dotychczasowego remontu.

Wtorek  – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej
Piątek – wspomnienie św. Bernarda opata i doktora Kościoła
Sobota – wspomnienie św. Piusa X, papieża. To również nasz dzień modlitwy za zmarłych, o godz. 17.30 wypominki, po nich Msza św.

Zbliżają się nasze uroczystości odpustowe. Szczegóły są na plakatach, a także na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy na przedodpustowe spotkanie Radę Parafialną, przedstawicieli Straży Pożarnej, Kół Gospodyń, które odbędzie się w poniedziałek 23 sierpnia o godz. 19.00 na plebanii.

Radosnej niedzieli!